Restauracja Kręgle

Klub w Krakowie

O nas

Plac Nowy 1 dysponuje dwoma salami eventowymi na I i II piętrze budynku. W każdej z nich mieści się do 150 osób. To doskonałe miejsce na organizację imprez o charakterze szkoleniowym, konferencji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych (kolacje urodzinowe, chrzciny, wesela).

 

Obie sale zostały wyposażone w wysokiej jakości zintegrowany system multimediów: projektor kinowy, ekran, oświetlenie (sufit ledowy, głowice beam, oświetlenie punktowe z możliwością sterowania natężeniem światła), nagłośnienie i mikrofony.

 

Sale posiadają również palarnię (II p.), rozkładaną scenę (I p.), szatnię i niezależne zaplecza sanitarne. Ponadto na obu piętrach znajdują się bary oferujące szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

 

Plac Nowy 1 cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych. Nasz lokal wyróżnia atrakcyjna lokalizacja, stylowe wnętrza oraz wysoki poziom obsługi i bogata oferta menu, łączącego z powodzeniem smaki z różnych zakątków świata.


Z obu poziomów rozpościera się widok na atrakcyjne pod względem turystycznym punkty Kazimierza - historyczny pawilon handlowy z 1900 r. oraz synagogę Izaaka.