Klienci indywidualni

Nowoczesne wnętrza, autorska kuchnia i indywidualne podejście do każdej pary to nasz przepis na wesele w centrum krakowskiego Kazimierza.

Wierzymy, że każda propozycja musi zostać dopasowana do oczekiwań i możliwości przyszłych nowożeńców, dlatego nie zamykamy się w sztywnych pakietach. Pierwszym krokiem do organizacji imprezy jest spotkanie w lokalu, gdzie możemy porozmawiać o scenariuszu na Państwa imprezę. Wesele całkowicie wegetariańskie czy wegańskie nie stanowi problemu, uwzględniamy również diety i szukamy rozwiązań przy tworzeniu menu dla gości z restrykcjami żywieniowymi lub alergiami.

Istnieje możliwość organizacji ślubu cywilnego bezpośrednio w naszych salach, dzięki czemu impreza nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Jesteśmy w stanie pomieścić do 120 osób w formule kolacyjnej lub nawet do 150 przyjmując bardziej koktajlową postać Państwa wydarzenia.

Na każdym etapie planowania możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo, a także na sieć sprawdzonych usługodawców z branży weselnej. Zapraszamy!

strzałka w prawo
strzałka w lewo

Dodatkowe atuty

Location Additional advantage 7

Kręgielnia (poziom -1)
- miejsce rodzinnych turniejów i wspólnej zabawy.

Location Additional advantage 8

Bogate doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi i wedding plannerami.

Location Additional advantage 9

Kontakt z DJ-ami, zespołami muzycznymi i firmami organizującymi dodatkowe atrakcje (kasyno, fotobudka itp.).