Kręgle Eventy

Restauracja w Krakowie

O restauracji

Wyjątkowa lokalizacja. Plac Nowy 1 to centralne, tętniące życiem, miejsce krakowskiego Kazimierza. Zawsze do nas trafisz. Tutaj koncentrują się aktywności mieszkańców poszukujących rozrywki i niezapomnianych przeżyć kulinarnych.

Wizyta w naszej restauracji to wyśmienita uczta nie tylko dla podniebienia. Daj się zaskoczyć oryginalnej architekturze lokalu. Zachwyć się przestronną salą główną, odkryj uroki jedzenia w kameralnym patio, poczuj atmosferę intymności podczas kolacji na antresoli. Plac Nowy 1 to miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych i okolicznościowych. Niezależnie od sytuacji, poczujesz się tu dobrze.
 

Kuchnię Placu Nowego 1 tworzymy z myślą o osobach ceniących różnorodne smaki i nowe doświadczenia. Naszym gościom proponujemy autorski wybór dań według oryginalnych receptur Szefa Kuchni Daniela Sochy. W naszej karcie odkryjesz propozycje z kuchni europejskiej oraz z bardziej odległych zakątków świata.
 

Zapraszamy na pyszne śniadania, wyborne dania główne i wykwintne desery. Do każdej z wymienionych propozycji zasugerujemy odpowiedni trunek. A jest w czym wybierać. Oferujemy szeroką gamę win z kilku kontynentów oraz piwa z najlepszych polskich minibrowarów. Do zobaczenia!